1

Téma: Struktura intersport vs LBS sport

Dobry den,
  mate niekto skusenosti s brusenim struktury bezek na kameni v Intersportu?
Pisu, ze maju stroj Winterteiger (nevim model) a v LBS maju Montana. Myslite, ze je tam rozdiel?

Dakujem

2

Re: Struktura intersport vs LBS sport

Nezáleží jen na stroji/kameni, ale také bohužel dost na tom, kdo a jak stroj obsluhuje. Já sem si struktury nikdy v čr dělat nenechal, takže nemohu hodnotit, jak je dělají v LBS sportu či Intersportu.
Osobně bych preferoval určitě Wintersteiger, většinou mi jejich struktury vycházely lépe. Zdají se mi jaksi "univerzálnější".

3

V Nyč-sportu používají stroj Montana...
Viděl bych to také na tom "kdo to dělá"
Vzpomínám si, že při MS v Liberci využívala těchto služeb i ženská reprezentace z Finska = jsou tam machři :-)

4

přeně tak, záleží především na znalostech a dovednostech lidí, kteří stroje obsluhují

netvrdím, že Nyč je jediný, kdo umí vynikající struktury, tím bych jistě někomu ublížil, mohu však s klidem doporučit - pokud chcete mít jistotu dobré struktury, zajeďte si k Nyčovi

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

5

No prave cez tyzden nemam pristup k Nyc a cez vikend by som uz potreboval bezky,takze tam moc cas nemam ich nechavat...tak sa skusim popytat v tom Intersporte na nejake detaily a uvidime...

6

ivipopi napsal:

Dobry den,
  mate niekto skusenosti s brusenim struktury bezek na kameni v Intersportu?
Pisu, ze maju stroj Winterteiger (nevim model) a v LBS maju Montana. Myslite, ze je tam rozdiel?

Dakujem

Můžu Vám říci svoji zkušenost. Stroje od daných výrobců jsou různé úrovně - tedy možností nastavení. Příklad - Wintersteiger basic (sigma B) , který používáme na své běžky má 4 struktůry nastavení - na jednom kameni - jemná podélná, uni, atd. Přítlak je vždy stejný i rychlost - nelze je změnit. Důležité je mít čístý pás a hlavně chlazení, aby nedošlo k připálení skluznice. Pokud to servisák neví, tak má nemá co dělat, protože může poškodit rychlost běžky. Struktůry na tomto stroji nejsou profi, ale rozhodně lepší než vůbec žádné - zejména na teplejších stopách - a za 150 kč to neber?