1

Téma: Bunda na běžky?

Preji hezky den,

chtela bych pritomne milovniky bezkovani poprosit o radu.

A to, zda ma nekdo zkusenosti s bundou na běžky Hannah Triumf. Nemam zkusenosti s materialem activTEC.

Diky moc, zime zdar!

2

Re: Bunda na běžky?

Krystýnka Nová napsal:

Preji hezky den,

A to, zda ma nekdo zkusenosti s bundou na běžky Hannah Triumf. Nemam zkusenosti s materialem activTEC.

Diky moc, zime zdar!

Ahoj, zkušenosti s tímto systémem nemám, ale dnes jsem se na bundu díval a rozhodoval se, zda si ji koupit či ne, jelikož jí mají slevněnou na 900 Kč. Na běžky by mohla být dobrá, takže si třeba ještě udělám radost a koupím si jí...Tomáš

3

Prosim kde ji mají za tuto přijemnou cenu ?

4

Braunie napsal:

Prosim kde ji mají za tuto přijemnou cenu ?

Viděl jsem ji ve Sportissimu...

5

Přímo s touhle zkušenost nemám, ale zimní bundy hannah jsou myslím obecně celkem kvalitní...

6

Já si na běžkování koupila od Rogelli bundu Aprillia a s tou jsem moc spokojená. Je z velké části z Dynatech R-Star materiálu, který je větruodolný s voděodpudivým povrchem.

7

Já sem si od téhle firmy pořídila na běžky kalhoty. Zdály se mi nejdřív tenký, ale když sem v nich jela byla to pohodička. SOu fakt teplý a z dobrýho materiálu. Přemýšlím, že si od nich k tomu koupím i novou bundu default/smile

8

Chci si koupit taky bundu, ale je jich tolik, ze si ne a ne vybrat. Jakej typ je nejlepsi? Vetrovka? Nebo silnejsi bunda. Na bezkach se zapotim, tak abych se zbytecne neprehrala.

9

CHcete kvalitu? Pak je to jasné, nej z běžně dostupného je Craft a když vychytáte nějakou akci, tak velmi dobrou bundu na lyže pořídíte kolem 1200,-. Budete spokojení, bude Vám slušet a vyhnete se nemocem z nevhodného oblečení...

10

Naprostý souhlas s Pedrem. Craft je myslím si to nej v poměru cena/užitná hodnota na českém trhu...

11

No já si myslím, že kvalitních oblečení na běžky je docela dost default/smile Podle mě i od AlpinePro, Rogelli nebo od Hannah se dají sehnat dobré věci. A cena je taky docela slušná.

12

Craft, Craft, Craft.... potom dlouho nic....a ten zbytek. ( pokud jde o slušný běžecký lyžování - ne turistiku !!!). Nicméně letos se mi Craft fantasticky osvědčil i na biku.

13

Zoly napsal:

Craft, Craft, Craft.... potom dlouho nic....a ten zbytek. ( pokud jde o slušný běžecký lyžování - ne turistiku !!!). Nicméně letos se mi Craft fantasticky osvědčil i na biku.

Craft je výtečná značka, obzvlášť mi pomohl, když byla dcera ještě opravdu malá (4-5 let), protože v té době to byl prakticky jediný výrobce špičkového sportovního oblečení na takhle malé děti

nicméně dovolím si zmínit i další výborné značky, namátkou: Briko, Sportful

naopak všem vřele nedoporučuju začít si něco s Axonem

(někdy mám pocit, že Axon a Sporten mají stejné vedení...)

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

14

Tak ještě pár slov k tomu Craftu a zbytku default/smile.. I BD dělá z čínských materiálů, Craft je z těchto firem jedinou značkou s evropskými materiály. Je pravdou, že v poslední době ta Čína hodně zabrala a že ten rozdíl není tak propastný, ale pořád tu je! Také jsem podlehnul a pořídil BD a také jsem teď po čase a vystřízlivění trochu nešťastný. Špatné to není, ale je to tak 2,5x dražší, než co to předvádí. Sportfull je za podobnou cenu, jako Craft, je kvalitní, ale na Craft úplně nemá.

Můžete také hledat a najít špičkové prádlo šité ručně zde v Evropě a to bude dost možná ještě jinde, než Craft, ale to také bude za úplně jiné peníze.

Alpine Pro, Hannah: ano, dá se v tom jezdit, je to dostslušné a nemůžu to hanit, ale zase je tu ale: nepůjčujte si pak konkurenční výrobek od Craftu, už ho nebudete chtít sundat.. default/wink

15

Krystýnka Nová napsal:

Preji hezky den,

Diky moc, zime zdar!

Ahoj, tak s touhle budnou zkusenosti nemam, mam jinou znacku, ale myslim si, ze bude dobra. Hannah je dobra znacka. Craft neznam, Rogelli znam. Ale je hodne sportovnich znacek na bezky. To je spis aby Ti poradili primo v obchode samozrejme se zamerenim nejlepe jen na bezky, ne takove ty velke sporty.

16

Ahoj. Tak Craft je dost oblíbeny..tam mají super veci, taky tomu ale odpovídá cena.Jinak taky ok zančka je pro me Rogelli. Tam je to podle me cenove trosku lepší a kvalita  je taky super default/wink

17

Ahoj, tak myslim, ze to je taky otázka vkusu..samozrejmě i peněz. Ale jinak souhlasím. Že rogelli je asi cenově dostupnější. Taky od nich pár věci mám, a od Craftu také

18

Jezdím v bundě Bjorn Daehlie - sice dražší, ale spokojenost.
Mrkněte např www.hudybezky.cz - výborné ceny

19

čau lidi. Tak , co kde koupit je tezké sám nevim jako. Co znám z toho co tu píšete je jen Craft a Rogeli. Cenové vychází lépe rogelli asi  akorát jsem nevedel jaké oblečení zrovna na bězky si u nich vybrat. Prislo mi, ze toho tam maji málo, ale to uz je taky nejaky pátek z5. Treba ted to mají lepší, taky bych se moh podívat no. . . zima uz se zase blíží

20 Naposledy upravil: Trepifajxl (26. 9. 12 10:02)

Craft je kvalitou úplně někce jinde než Rogeli, nemá cenu to vysvětlovat, to se prostě musí zkusit

ps.: a Daehlie je taky špička

21

Trepifajxl napsal:

Craft je kvalitou úplně někce jinde než Rogeli, nemá cenu to vysvětlovat, to se prostě musí zkusit

ps.: a Daehlie je taky špička

Tak hlavne je to poznat asi i na ceně...ale me treba rogelli vyhovuje, a cenově je to proste pro nekteré z nás proste lepší.

22

o tom není sporu, vyšší kvalita a vyšší cena ještě neznamená, že musí všichni mermomocí jezdit v Craftu, dotaz byl stran srovnání kvality a ta je zkrátka u Craftu vyšší

23

mám dvě trika od CRAFTU z cca roku 96 a slouží dodnes. Krom žmolků není patrná žádná vada
Oproti tomu zateplený dres od Rogelli (hodil se mi design ke kolu a kalhotám default/big_smile ) se pářou švy a celkové provedení jaksi pokulhává. Netroufnu si srovnat materiál, tan dokážu pocitově porovnat jen u věcí, co mám přímo na těle

24

tak tak, Craft je mimořádně trvanlivý, platí u něj dvojnásob heslo "nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci", tohle mohu jen potvrdit a Craft vřele doporučit, a propos, nejsem prodejcem Craftu ani na něm jakkoli neprofituji :-)

25

Máme osobní "celorodinnou" zkušenost s Craftem i Swixem a řekla bych, že svrchní oblečení Swix (myslím tím kalhoty, bundy, rukavice ...) je zcela srovnatelné s Craftem. Zvlášť carbonové oblečení (http://www.alfa-sport.cz/vyhledavani/?string=carbon) od Swixu si manžel nemůže vynachválit.