1

Téma: Nakup kopyta

Ahoj vsem, muzete mi poradit nejake sikovne mobilni kopyto? Jsem v Alpach, potrebuji mazat lyze a nemam kde, neni zadna mistnost, zadny prostor. Jedine venku.

Dekuji za rady.

2

Re: Nakup kopyta

Holmenkol, Toko a plno dalších výrobců dělá použitelná mini mobilní kopyta, strukturovat dvoumetrové klasičky na tom moc nejde, ale v nouzi poslouží

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

3

Diky, za info.

4

ještě o čem je řeč:

http://xcsport.cz/ToKo/Servis-k-mazani/ … OPYTO.html

potřebuješ na to akorát dlouhou rovnou plochu, tak dlouhou jak máš dlouhé lyže, nějaký stůl, lavici apod

5

Diky, mam 205 classic default/smile

6

no jak píšu, u těch klasiček počítej, že na tom neuděláš pořádně strukturu, dlouhá lyže má tendenci v tomhle úchytu pružit, nicméně na parafínování i kartáčování to v pohodě stačí, opěrky musí být až na koncích lyže a dlouho lyže je třeba pořádně našponovat (ta střední upínka na vázání je výškově nastavitelná)

7

Dovolil bych si oživit - můžete poradit kopyto na domácí mazání - včetně nohou ?
Ideální je vlastní zkušenost.

8

kamarád vyrábí výborná kopyta, včetně odkládacího stolu, sám ho teď používám a jsem maximálně spokojený, zkus: Petr Bílek 776 060 618

9

Trepifajxl napsal:

kamarád vyrábí výborná kopyta, včetně odkládacího stolu, sám ho teď používám a jsem maximálně spokojený, zkus: Petr Bílek 776 060 618

nebyl by někde obrázek a cena ?

10

to nevím, musíš se domluvit s ním, já od něj mám jedno kopyto udělaný, kde jak prezentuje ostatní bohužel nevím