1

Téma: Orlický maraton 2015

Nějak jsem nenašel OM v tématech závodů, tak jsem to založil,
a ať nepleteme ostatní závody pod JIZ50.
add Trepi: už to vidím je to tak jak píšeš, a posledně to bylo vlastně méně kilometrů
Nevíte někdo jak to vypadá se sněhem na tento závod?? Po té oblevě by mě to dost zajímalo ač je ještě relativně dost času aby něco napadlo default/smile
Pro Pertrxp: pokud se pojede tak já jedu z Kolína a budeme asi 3, čili by 1 místo v autě bylo, tuším že jsi z Prahy, tak by se to dalo vyřešit a napoprvé bys na to nebyl sám - ale není se čeho obávat, minule to tam bylo hodně pohodové default/smile

2

Re: Orlický maraton 2015

Dík za nabídku, ještě uvidím, zatím to sice spíš vypadá že ten víkend budu mít jiný program, ale to se ještě může změnit. Každopádně pokud bych se rozhodnul OM absolvovat, zájem o spojení sil bych měl, při výpravě do mně dosud neznámých končin by přišlo vhod. Případně se ozvu.

3

Zdar všem
chtěl bych oslovit přítomné v Deštném ohledně informací o tratích a hlavně o máze na nedělní klasiku. Asi hlavně Trepiho, páč vím že vy jste a dcerkou v Deštným od soboty. Počasí vypadá konečně zimě ale předloni tam k ránu napadlo trochu prašanu do zmrzlý stopy s čímž jsem nepočítal a dost promazal. Chtěl bych tomu trochu předejít, tak prosím asi hlavně v sobotu - dejte sem nějaký info jaký mají u Rampušáka sníh a co tak asi máznout.
add petrxp: odpověď na mejl - dík za info ale já to nijak nehrotím, nabízel jsem jen pohodovou pomoc když někdy budeš chtít. určitě jedu na Jilemnickou - tak se ještě ozvi :-)

4

dnes tu snezilo pekelne, vsude bilo, lyzovat se da i na statni silnici,  nedele bude tutove na pevnej, na zitra jsem mazal cerveny racing wax + cerveny nanopowder + speed Holmenkol, teplota snehu dnes odpoledne -5,7. vzduch -1. vlhkost 75,snih rychlej, ale hodne se lepi na boty

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

5

Super, díky za aktuální informace, teď už jen chybí teplota a vlhkost ve vířivce default/big_smile  fakt díky a hlavně ať máte už od zítra lepší počasí na závod. Doufám že si to konečně užijeme a nějak tam v neděli ráno doklouzáme po tej zasněženej silnici default/smile
skol

6

dnes zase snezi

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát