1

Téma: Co je to?

Dneska jsem se v Ramsau připletl k testování lyží před víkendovým SP v severské kombinaci. Němci testovali nějaké Fischerky, které při jízdě jakoby vrčí. Je to jasně slyšet, žádné jiné lyže ani vzdáleně podobný zvuk nevydávaly. Neměl jsem tu lyži v ruce,ale na pohled vypadá úplně normálně jako všechny ostatní co tam měli na hromadě na test. Co to k... je? Motor tam asi není default/smile, tak že by nějaká speciální struktura?

2

Re: Co je to?

asi zkouseli supiny, ne?

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

3 Naposledy upravil: Bobo_jbc (18. 12. 15 12:24)

maj mit nejakej novej model s oznacenim TWIN SKIN .. mozna tohle ?
https://www.youtube.com/watch?v=Nu6n6aFgO4I

4

tak to asi uvidime po delsi dobe sdruzenare klasit...

5

no jasny , ale nic jinyho me nenapada :-) treba tam nekdo jezdil klasiku

6

Hele byli to servisáci od sdružiků a samozřejmě bruslili. Že by na to šli opačně než laufaři který jedou SkiClassic na skejtech a zkoušeli klasičky s kožichem? Ta lyže vypadala na pohled ze cca dvou metrů jako uplně normální skejtová Fischerka, kterých tam měli dalších asi deset párů narovnaných na sněhu. Rychlost jízdy z pohledu pozorovatele co se motá kolem +/- stejná jako u všech ostatních. Možná jsem se mohl zkusit rovnou zeptat. Dneska už byl stadion zavřenej, tak jsme běhali jinde po suchu a zítra už jsou závody.

7

a proc by si sdruzenar v ramci pripravy nemohl obcas zajet klasiku a otestovat lyze? delaji  to doplnkove i biatlonisti

kazdopadne to muzes zkusit pro zajimavost nafotit nebo mobilem natocit video a poslat sem link

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

8

Viděl jsem je jenom při tom testování ve čtvrtek. V pátek jsem tam nebyl a na závod už je neměli. 100% to byly skejty!!!!!!! Jediný co bylo divný byl ten zvuk. Na kameře by nic neobvyklýho nebylo. Prostě týpek normálně bruslí na normálních lyžích, akorát mu to vrčí pod nohama. Tipuju něco kolem struktury na zmrzlý umělý sníh. Víc k tomu nemám, jedu domu.

9

To musej bejt TDIcka 1.2 - trivalce prolhany. Nic vetsiho by tam do tech lyzi nenacpali. Az pozvou borce na prehrani SW, tak jim to prestane jezdit a bude zase klid.