1

Téma: Nové fórum "Zdraví"

Přidal jsem na přání nové fórum - tak dávejte vědět, jak jste na tom, co vás trápí a co vám chybí, případně čeho máte v sobě víc, než je zdrávo default/cool

V souvisloti s touto událostí je dobré podotknout, že Dan Baran (Nyč škola běžeckého lyžování) se svým týmem v Liberci úspěšně provozuje Centrum Complex Care, kde vás rozeberou jak psychicky, tak i fyzicky a zase složí dohromady...

Tak sportem ku zdraví!

2

Re: Nové fórum "Zdraví"

Pavel napsal:

Přidal jsem na přání nové fórum - tak dávejte vědět, jak jste na tom, co vás trápí a co vám chybí, případně čeho máte v sobě víc, než je zdrávo default/cool

V souvisloti s touto událostí je dobré podotknout, že Dan Baran (Nyč škola běžeckého lyžování) se svým týmem v Liberci úspěšně provozuje Centrum Complex Care, kde vás rozeberou jak psychicky, tak i fyzicky a zase složí dohromady...

Tak sportem ku zdraví!

Jo a k trvalé invaliditě:D Když jsem poprvé vylezl na běžky, tak jsem si vymknul kotník takovym způsobem, že jsem myslel, že už mě na tu věc nikdo nedostane. Asi 14 dní jsem nemohl pořádně chodit... Ale teď už se zase rád jdu čas od času proběhnout.

3 Naposledy upravil: Vytrvalec (11. 3. 12 11:16)

Re: Nové fórum "Zdraví"

Vrána5: Tak to jsi docela měkota. Mně se začalo koleno plnit vodou a abych se s tím nemusel pořát otravovat i když to vůbec nebolí rozhodl jsem se pro radikální řez. 21.3. jedu na operaci a budu mít s kolenem napořád klid. Tedy alespoň mě to tak doktor řekl. A to vše jen proto abych mohl dál nerušeně trénovat na mou druhou životní lásku lyže default/smile . Jinak je docela škoda že tady nikdo nic nepíše o svém zdraví co mu sport vzal či dal a podobně. Také by mě to docela zajímalo. Vím třeba že sportovci, obzvlášť vrcholoví mívají často i vážnější zdravotní problémy ze sportu. Především s kloubama. Takže sportu zdar default/smile . Pořád lepší než si hrát na vojáky default/big_smile . Kdo si hraje nezlobí default/big_smile . Tedy až na ty zkažené vojáky. Čau