1

Téma: kombinéza a klíče od auta

Jak tenhle problém řešíte? Samozřejmě pokud je po ruce manželka nebo spolujezdec, který může dá klíče do kapsy, tak je to jednoduché.
Jak ale řešíte situaci, kdy nikdo takový po ruce není a kombinéza nemá kapsu?

2

Re: kombinéza a klíče od auta

No když kombinéza nemá kapsu tak je to docela problém... Já to řešil i tak že jsem klíče nechával v batohu, který jsem nechal na startu ale to není úplně nejlepší řešení.... Pokud vozíš pás na lahev tak tam vždycky nějaká ta kapsa je, tak bych to dal do ní. Lepší řešení mě asi nenapadá.

3

na závod i na běžný trénink vozím pásek na bidon Enervit, je lehoučký, vejde se do něj přesně, telefon, klíč, gel a bidon s pitím. Na delší trénink pak větší ledvinku a tam ty klíče uschováš též.. P.

4

Trénink a dlouhý závod je jasný.
Mě šlo spíš o případ kratšího závodu, kdy se nepije a člověk nebere nic než tu kombinézu. Ledvinka je jasná.
Třeba na cyklistickou časovku si dycky dávám klíče do pouzdra a pak si je dávám pod kombošku na záda. Tím jak člověk na koze leží tak to pěkně drží a když se moc nedivočí ze sedla, tak to nesjede tam kam nemá (tedy doslova a do písmene do pr..le):)
Tohle ale asi nepřipadá v úvahu, bojím možnosti, že by klíče cestovaly kam nemají... Napadla mě ještě klíčenka na krk - mezi spodní triko a kombinézu. To by taky mohlo fungovat.

5

zas a opět pásek od EV, jen bez bidonu, když nepiješ.. Do kapsičky si dáš klíče, popřípadě něco na nakopnutí v případě vyrupání...

6

Každé auto má schovku, kam se dá klíč zvenku zašít tak, že jej najde jen povolaná ruka.
Nárazníky, podběhy, dorazy tlumičů...
default/cool

7 Naposledy upravil: gretarson (28. 9. 13 08:40)

riešim to tak, že z kľúčov si beriem len ten základný a zavesím si ho na retiazku na krk, samozrejme pod kombinézu