1

Téma: BoBoloppet

Nabídka pro všechny sportovce, dne 10.2.2012 se v Bedřichově koná první ročník specifického závodu na běžkách na 90 km pod názvem BoBoloppet. Trasa prochází téměř přes celé Jizerky a nepatří zrovna mezi ty nejlehčí. Propozice a bližší info k závodu naleznete zde: http://www.boboloppet.com

2

Re: BoBoloppet

pozor, závod přeložen na 18.2.2012!!!

3

To uz bude houby drsnarna. default/smile A ja zrovna zacinal shanet poradny arkticky doplnky default/smile)

Mára napsal:

4

quassar napsal:

To uz bude houby drsnarna. default/smile A ja zrovna zacinal shanet poradny arkticky doplnky default/smile)

Mára napsal:

to jo, tuhle Márovu skvělou sportovní akci jet v těchto podmínkách, tak účastníci dopadnou přesně jak ta sestava účetních z Malérů pana účetního, když jeli závod o Kobranův pohár...

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

5

Na tenhle závod jsem se moc těšil, připravoval, plánoval zimní dovolenou tak, abych tady byl. Bohužel toho osmnáctého tady zrovna nebudu. Tak snad za rok default/sad Každopádně díky za přípravu a organizaci, určitě to bude výborná akce.

6

Velevážení, laďte formu, proparafínovávejte, Boboloppet se již nezadržitelně blíží. Jako loňský účastník cítím povinnost a čest Vás pozvat, přijeďte, jedná se o nejkrásnější závod, který jsem poznal. Nestojíte sice na startu s 16000 lidmi, není tam před Vámi Standa, Auklandi ani Péťa Northugů, zato se jede křížem krážem skvostama Jizerských hor, tempo si volíte zcela vlastní, jen Vy sami se ženete dopředu, volíte si taktiku, neřešíte extrémní křehkost OW Diamond Storm, protože neexistují tlačenice, při kterých se nejraději lámou..., řekněte sami: při kterém jiném závodě si sednete na Smědavě na pivo a borůvkový koláč?? Řekněte sami při kterém jiném závodě si skvěle pokecáte s ostatními lidmi, kteří třeba ani nejedou závod? A navíc: kdy jindy se dokopete vyrazit z Bedřichova, vyšlápnout Rozmezí a pak ještě jet na Předěl v jediný den? Tolik zážitků (a poté večír při Pasta párty) na jiném závodě nezažijete. Závod je to opravdu překrásný a všem, kteří na lyžích pravidelně jezdí ho vřele doporučuju a těm, co hodlají jet Vasák či Birken vzkazuju, že se jedná až o povinnost! Jo a pokud nebudete poslední, budiž Vám motivací, že si budete moci vybrat výhru! default/smile Tak neváhejte a přichvátejte, Váš lyžařský kamarád Pedro

7

Pedro napsal:

Velevážení, laďte formu, proparafínovávejte, Boboloppet se již nezadržitelně blíží. Jako loňský účastník cítím povinnost a čest Vás pozvat, přijeďte, jedná se o nejkrásnější závod, který jsem poznal. Nestojíte sice na startu s 16000 lidmi, není tam před Vámi Standa, Auklandi ani Péťa Northugů, zato se jede křížem krážem skvostama Jizerských hor, tempo si volíte zcela vlastní, jen Vy sami se ženete dopředu, volíte si taktiku, neřešíte extrémní křehkost OW Diamond Storm, protože neexistují tlačenice, při kterých se nejraději lámou..., řekněte sami: při kterém jiném závodě si sednete na Smědavě na pivo a borůvkový koláč?? Řekněte sami při kterém jiném závodě si skvěle pokecáte s ostatními lidmi, kteří třeba ani nejedou závod? A navíc: kdy jindy se dokopete vyrazit z Bedřichova, vyšlápnout Rozmezí a pak ještě jet na Předěl v jediný den? Tolik zážitků (a poté večír při Pasta párty) na jiném závodě nezažijete. Závod je to opravdu překrásný a všem, kteří na lyžích pravidelně jezdí ho vřele doporučuju a těm, co hodlají jet Vasák či Birken vzkazuju, že se jedná až o povinnost! Jo a pokud nebudete poslední, budiž Vám motivací, že si budete moci vybrat výhru! default/smile Tak neváhejte a přichvátejte, Váš lyžařský kamarád Pedro

tos napsal hezky, dík

8

Poradíte co mazat na zítřejší Boboloppet?

9

Já bych namazal hlavně lyže default/wink

10

No jasný, lyže v pátek večer nebo v sobotu ráno a sebe v sobotu večer nebo v neděli ráno ... ale co na ty lyže

11 Naposledy upravil: parmin (6. 2. 15 14:06)

Tak zatím jsem dal SkiGo LF Graphite + SWIX HF7

Teď ještě řeším, jestli pojedu FT nebo CL. Chtěl jsem FT, ale myslím, že to bude dost měkký a podmínky na klásu budou úplně parádní. Jinak na tu klasiku bych dával nějakou gumu (SWIX VG) a na to SWIX VR 40

12

Díky ... s mázou na FT jsem přemýšlel podobně. SKOL!

13

Tak nakonec už jsem nechal tak, jak jsem to tam ve čtvrtek zažehlil (LF Graphite + HF7) a jelo to docela dobře...

V každém případě krásnej závod, krásný počasí, trať výborně upravená, organizace super, v cíli neuvěřitelný občerstvení - koláče, bábovky, záviny - asi dvacet druhů pečiva, večerní vyhlášení v příjemné atmosféře. Zkrátka celkově paráda a zážitek.

14

S mázou jsem byl spokojen, na sluníčku to jelo dobře, ve stínu hůř. Jinak ta akce je naprostá bomba, dobře připravený, žádný monstr věci, na Protržené přehradě a Paličníku jsem byl poprvé ... bylo to kure*sky náročný ... do sedmdesátého kilometru jsem byl přesvědčený, že to nedám ... pak se to zlomilo ... večerní akci jsem musel oželet ... trochu se bojím napsat snad příště

15

Dovolím si připojit odkaz na video ze závodu:

http://youtu.be/gr3mxqFx9lo

16

musel to být pěkný závod, mě akorát mrzí (a to není kritika této márovy akce, ale obecně situace), že minulý víkend nebylo nic, příští víkend není nic a tento víkend je v Jilemnici Jilemnická 50, na Šumavě Kašperská 30 a v  Bedřichově Boboloppet

to není možné, aby se pořadatelé nějak domluvili?

17

Hrozně nerad komentuji názory pana T., ale občas je dosti nesrozumitelný. Pokud vím, byl minulý víkend Orlický maraton (myslím, že zde psal, že tam jede), příští víkend je třeba Krusnohorská 30 nebo Tygří skiatlon.

18

Pěkné by to jistě bylo, ale Stopa pro život a SkiTour se spolu o cosi přetahují. Těžko říct o co vlastně? Márova akce jde úplně jiným směrem. Když jsem viděl to hemžení zelených kombinéz, tak mi to přišlo jako vtipně vymyšlený klubový přebor Márova týmu a možná ještě vtipnější nábor nových adeptů. Každopádně za to, co vymyslel a dokázal mu patří můj velký obdiv. Patrně se najde pár lidí, kterým ta kolize vadí, ale jsou to spíš jednotlivci. Trepimu rozumím, že by rád byl na každé této akci, ale to je spíš výjimka potvrzující pravidlo. Každopádně pro mě je boboloppet akcí roku ... možná akcí desetiletí ... čistě subjektivně :-)

19

pardon, volný víkend byl ne ten minulý, ale ten předminulý... další volný je ten příští, ve smyslu akcí Ski-tour a SPŽ... dopustil jsem se obzvlášť nepochopitelné nepřesnosti... ještě že tu je jakési anonymní individum, které evidentně hltá mé příspěvky a jen se celé třese upozornit na takové neodpustitelné nepřesnosti

obzvláštním logickým kotrmelcem je pak konstatování, cituji "Hrozně nerad komentuji názory pana T", zvlášť pokud zazní od člověka, který tu vlastně nedělá vůbec nic jiného...

20 Naposledy upravil: Als (10. 2. 15 10:35)

Mimochodem příští víkend se kromě zmiňované "Krušnohorské 30", "Tygřího skiatlonu" jede také (zde na fóru již prezentovaný) závod "Okolo mariánskolázeňských pramenů".

Více zde:
http://skinordicml.webnode.cz/zavod/

a také Fandor Cup (Horní Halže v Krušných horách, pravda, je to spíše takový sranda závod, ale je to závod).

Více zde:
http://www.horni-halze.cz/index.php?obs … akce_id=20

a.

21

Tak on si to dal Mára jako dáreček k narozeninám, jo?