1

Téma: Stůl Toko

Zdar borci, chci se zeptat, máte-li někdo zkušenost s Express Workbench od Toka a jejich Ski Vise Nordic upínáky na mazání. Hledám lehkou a skladnou alternativu, navíc s možností upnutí velkých svěráků na servis sjezdovek. Je mi jasné, že velký stůl od Swixu bude držet jako přibitý, ale pro domácí použití se výše uvedené kousky jeví jako rozumná alternativa, he?

2

Re: Stůl Toko

Davoch napsal:

Zdar borci, chci se zeptat, máte-li někdo zkušenost s Express Workbench od Toka a jejich Ski Vise Nordic upínáky na mazání. Hledám lehkou a skladnou alternativu, navíc s možností upnutí velkých svěráků na servis sjezdovek. Je mi jasné, že velký stůl od Swixu bude držet jako přibitý, ale pro domácí použití se výše uvedené kousky jeví jako rozumná alternativa, he?

mám s tím zkušenost: je to samozřejmě jen nedostatečná náhrada, doma používám masivní pevné kopyto s kovovými nohami, Ski vise od Toka používám na cesty, protože se vejde i do kufru s vosky

pracovat se na tom dá, pokud se upne na pevný stůl a lyže se pořádně napruží (tj. použijí spodní díry, ale funguje mi to spíš u juniorských délek lyží, když připravuji pro dceru, když tam dám své klasičky 210 cm, tak ty opravdu pořádně nedrží a především u špičky je stahování vosku a kartáčování na pováženou

ruční struktury mi na tom nejdou

resume: vhodná alternativa na cesty a na krátké lyže, na trvalé používání doma a na dlouhé lyže nevhodné!

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát