1

Téma: Jizerská 50

Přenechám startovní číslo na Jizerskou 50 2012 do 6 vlny. Do 31.12 přepsání zdarma.
Info na tel. 728 03 08 08.

2

Re: Jizerská 50

Přenechám  startovní číslo na Jizerskou 50 na 50 km dne 8.1.2012. Do osmé vlny - tedy pro ty, kteří jedou,aby dojeli.
Ubytování zajištěno v ubytovně Domov mládeže Zeyerova, Liberec, parkování rezervováno na Maliníku ( za 100,- kč ).
Důvody zdravotní . Michal Salamánek
Kontakt : tel. 777336945. Mail : info@achenbach.cz

Michal Salamánek

3

humen napsal:

Přenechám startovní číslo na Jizerskou 50 2012 do 6 vlny. Do 31.12 přepsání zdarma.
Info na tel. 728 03 08 08.

Prodáno

4

Mám strach, že jestli rapidně nepřibyde sněhu (aspoň 15-20 cm) tak se nepojede, na rozdíl od opsky mi magistrála ve výbornym stavu teda nepřipadá default/sad((

5

Do konce tydne ma jeste padat, takze by to melo byt OK :-)

6

parmin napsal:

No já v to taky doufám, těšim se na to už půl roku a do vybavení jsem dal letos snad dvanáct tisíc default/smile)

7

quassar napsal:
parmin napsal:

No já v to taky doufám, těšim se na to už půl roku a do vybavení jsem dal letos snad dvanáct tisíc default/smile)

to je sice moc pěkné, ale rozhodující bude, kolik jsi letos dal do tréninku

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

8

Trepifajxl napsal:
quassar napsal:
parmin napsal:

1550km běhu, 6500km na kole, 80km plavání a od 17. prosince 250km na lyžích, bude to stačit? default/smile

9

Tak zatím to od Hřebínku přez Kuchyni je celkem bída a utrpení. Led, potučky přez celou šířku asi na 3 místech a tak max 10 cm sněhu. Snad napadne jak píšeš. default/weather_2

parmin napsal:

10

quassar napsal:
Trepifajxl napsal:
quassar napsal:

1550km běhu, 6500km na kole, 80km plavání a od 17. prosince 250km na lyžích, bude to stačit? default/smile

tak to ti nezodpovím, protože bych musel znát. 1) tebe, vývoj tvých parametrů typu vo2max apod. 2) intenzity těch tréninků a především 3) skladbu tréninků... ona jedna věc je naběhat 1550 km a druhá naběhat to správně s ohledem na rozvoj toho co potřebuješ, vytrvalosti, rychlosti, síly, správně kombinovat prahové tréninky, fartleky, intervaly, správně si odpočinout atd., atd., atd.

ale tím tě nechci v žádném případě podceňovat, věřím žes trénoval svědomitě a v neděli držím palce default/smile

11

Zdar chlapi, můžete se prosím podělit o informace jaká máza je v těchto dnech v Jizerkách aktuální. Dá se ještě jezdit na klistr překrytý nějakým sádlem, nebo už jsou na programu jenom klistry ? Díky, David.

12

Já nemám žádný velký ambice, lyžař jsem mizernej a bavit mě to opravdu začalo až letos, spíš jsem chtěl říct, že se na Jizerskou opravdu hodně těším.

13

quassar napsal:

Já nemám žádný velký ambice, lyžař jsem mizernej a bavit mě to opravdu začalo až letos, spíš jsem chtěl říct, že se na Jizerskou opravdu hodně těším.

jo, však i moje připomínka stran tréninku/ceny vybavení měla být brána v úsměvné nadsázce

má to být hlavně pro radost z pohybu, ostatní třeba přijde časem

14

Prodám 2x číslo na Jiz50, 2. a 3. vlna. Důvody: v prvním případě nedoléčená nemoc, a v druhém úraz. Cena 900,-kč/jedno. I samostatně. Detaily dohodou. Volej 773 47 52 52.

15

Také pravděpodobně prodám číslo na J50 - hlavní závod 50Km, 4. startovní vlna. Při včerejším tréniku jsem si blbě narazil zápěstí a zřejmě to do víkendu nedám do kupy.
Cena 900,-
Telefon 77*76*94*78*0

Možné předání v Praze, případně dle dohody.

16

Nabízím svezení z Plzně, přez Prahu do Liberce/Bedřichova.Odjezd dnes cca ve 14 hod. (nebo dle domluvy, nástup možný i po trase). Mám místo i zpět, v neděli po hlavním závodě-odjezd cca v 15-16 hod. nebo dle domluvy.

Petr (724617 a tři devítky)

17

Zdar,
nevíte někdo jak bude zítra ráno z Jablonce jezdit ta kyvadlová doprava do Béďova? Na stránkách dpmlj jsem se dozvěděl časy odjezdů z Pražské, ale nevím jestli to bude stavět taky jinde.

18

http://www.jiz50.cz/cs/informace/doprava#

19

Tak jak to vidíte s mázou na zítra? Budu rád za jakýkoliv názor, obzvlášť bych chtěl požádat mága mázy Trepiho :-) Díky.

20

to by me taky zajimalo ... a hlavne jak to funguje u stanku ..swix uz pise ze zitra je plny .. nycaci asi taky .. skluzny si clovek udela ..ted jde o to jestli rano treba v 6:30 mu nekdo namaze stoupaky .. podklad + vrstvu ..nebo jak to fungovalo v minulosti .. v Nise v LBC se maze myslim ted skluzny a zaklad podle predpovedi ..

21

bosu: na zitra nevim, predpoved je nejista, ale dnes jsem se nahodou trefil: KR70 aqua + trochu stribra a zasypat praskem, fakt to drzelo i jelo, ale na trati jsou mista kde se vali voda a mista kde stoji voda a do toho snad ma snezit, hrozna kombinace, fakt mag mazy Trepifajxl nevi a nerad by daval spatne rady... jo a Olivetska hora je asi mimo hru

22

Díky! Ta předpověď je děsná ...kdybyste měli nějakou další radu, budu rád. Na servis na místě moc nespoléhám.

23

Na místě je mazačů víc - Toko, Swix, Ok sport... stačí přijet dřív

24

Nechcete někdo číslo na zítřek, třetí vlna? Bohužel mám antibiotika :-( Do 17 h za 500kč, potom zdarma, byla by škoda, aby to propadlo a třeba by se někdo sklouznul a nechce se mu jenom platit tolik.... Napište případně svůj mail.

25

no dneska jsme to podcenili- u swixu jsme byli 5 na rade, cekali hodinu a pul a na start jsme pribehli 45 vterin do startu-takze na h... 5km pochodak... ale maza tusim cervenej + stribro byla ok... uvidite zitra pocasi- taje to neskutecne! misty potoky, misty min snehu...