1

Téma: Stav v Jakuszycích

V Polsku uz upravují tratě :

http://skywindows.net/jakuszyce

2

Re: Stav v Jakuszycích

právě jsem se odtud vrátil, přes den to trochu vyměklo, kolem 15 hod - přimrzlo. Klasikům to trochu na závěr smekalo, na skate výborné podmínky...

3

nemáte někdo aktual info z Bedřichova?

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

4

Trepifajxl napsal:

Akorát co píše ópéeska, zvlášť trefné je to upozornění na kameňačky, za ten štěrk co na ten asfalt na podzim položily bych někomu dal pár facek.

5

Luis napsal:
Trepifajxl napsal:

Akorát co píše ópéeska, zvlášť trefné je to upozornění na kameňačky, za ten štěrk co na ten asfalt na podzim položily bych někomu dal pár facek.

hurá, nazdar, 3x hurá! já se na zítra do stopy těším jak panic na první lásku...

Upraveno 60 km magistrály

Rolby upravily tyto trasy:
Bedřichov - Nová Louka - Hřebínek - Rozmezí - Smědava - Knížecí - Vlašský hřeben - Promenádní - Knížecí - Jizerka Panský dům

Bedřichov - Rozmezí - Čihadla - Krásná Máří - Bílé buky - Hřebínek - Nová Louka - Vládní - Maliník - Pod Černou Nisou - Závory - Uhlířská cesta - Nová Louka

Podmínky jsou velmi dobré, pouze v úseku z Bedřichova na Novou Louku dbejte zvýšené opatrnosti.

6

Nevíte prosím někdo alespoň orientačně, na jakou mázu to bude zítra na Bedřichově? Pojedu busem od Jičína a nechce se mi brát kufr plnej vosků...

7

v tomhle nevidím problém, klasika v prosinci, beru rozdělaný modrej extra, modrej speciál, fialovej, červenej a červenej speciál, korek a pro jistotu multigrade klistr, to se vejde do ledvinky

8

Jakuszyce - rolby vyjely dnes v 7 hod. ráno. Horní a Dolní dukt, stadion a okolí střelnice. Boří se to občas, ale během dne se to zlepší - chumelí a jezdí tam dost místních borců, tak to ujezdí.