1 Naposledy upravil: Trepifajxl (6. 5. 14 14:02)

Téma: .

edit 3.5.: PO NÁSLEDNÉ REAKCI PANA DRLÍKA - viz níže - JE JIŽ TOTO VAROVÁNÍ BEZPŘEDMĚTNÉ

Předpokládám, že se najdou množství spokojených zákazníků, kteří zde k mému varování vysloví nesouhlas, předesílám tedy, že jsem se rozhodl zveřejnit tu svou zkušenost nikoli s výrobky, ale s jednáním, zkušenost kterou jsem učinil já a nesnažím se ji zevšeobecnit, za zveřejnění však IMHO stojí:

Výrobky pana Drlíka neznám, po zkušenosti s jeho jednáním doplňuji že "naštěstí neznám".

Snažil jsem se u této "firmy" objednat dva páry kolců, resp. nejdříve zjistit ceny a porovnat s jinou nabídkou. Komunikace s tímto člověkem mě stála měsíc promarněného času, nereaguje, neodpovídá, po četných pokusech jsem se nakonec dozvěděl, že poptávané zboží nemá, protože nemá od výrobce kolečka, nicméně mi může nabídnout prázdné rámy, což jsem akceptoval, protože kolečka si umím sehnat sám.

Následně jsem marně poptával cenu prázdných rámů, nicméně nabídl mi při jednom z mých telefonátů, že má starší modely ve skladě, že rámy nejsou totožné v barvě, ale že mi pošle fotky a ceny. K dohodnutému termínu opět nic, na následné urgence žádná odpověď. Když jsem pak po dalším ztraceném týdnu telefonoval, dozvěděl jsem se, že ho "obtěžuji výmysly" a že své požadavky, cituji "neustále obohacuji" a položil telefon... sprosté jednání obyčejného burana, ke kterému pojmy jako "zákaznický přístup" evidentně nedorazily, tak to vidím já.

Netuším, čím jsem své požadavky "obohacoval", od začátku jsem chtěl jen vědět cenu a v případě barevně nestejných rámů pochopitelně i fotky, které slíbil poslat a neposlal. Záležitost podstupuji COI a všechny ostatní před touto "firmou" varuji.

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

2

Re: .

Získal jsem od Radima Nyče kolce ski-go... Luxusní svezení.

3

Zoly, pochlub se - typ, cena atd., dik za info

4

Měl jsem štěstí - skate - karbonový rám, černá kolečka - přesně co potřebuju. Byly jen minimálně jeté. Předchozí uživatel neodhadl svou hmotnost. Cenu za nové přesně neznám, ale na stránkách Nyče  se to najde.

5

Tak je mi potěšením konstatovat, že pan Drlík se omluvil a nabídl více než přijatelnou kompenzaci, pochybit může každý, tím spíše při důvodech, které uvádí a já jsem rád, že mohu své varování zrušit, že zkrátka běžkařská komunita zůstává solidní - cituji:

Celý týden jsem byl pod extrémním  tlakem profesionálních i osobních problémů, váš hovor mě zastihl právě v jedné takové vypjaté chvíli. Mé přerušení hovoru bylo samozřejmě velmi nezdvořilé, přijměte mou omluvu.
Pokud mi sdělíte adresu, zašlu vám zmiňované nosníky jako vzorky zdarma, včetně potřebných drobných dílů.  Pokud si vyberete z mé nabídky kolečkových lyží, obdržíte 20 % slevu.

6

Včera jsem nestihl reagovat ale musím se zastat pana Drlíka a jeho firmy. S jeho přístupem jsem byl vždy spokojen- dokonce mi poskytl zdarma kolečka na testování a drobnosti jako třeba blatníčky mě po dohodě zaslal bez poštovného bez dobírky. Komunikace probíhala vždy naprosto bez problémů jak telefonem tak emailem s naprostou ochotou a vstřícností.

Myslím že by bylo dobré smazat celé tohle vlákno, aby nedělalo firmě negativní reklamu ale to nechme na administrátorovi.

Doufám, že pan Drlík bude vyrábět cenově dostupné kolce dále a že se dočkáme i toho karbonového nosníku....

7

minka- já myslím, že to negatovní reklamu nedělá, naopak - chybu může udělat každý, uznat jí a omluvit se už každý nesvede, pan Drlík to dokázal a já to zde obratem zveřejnil

8

i já se přidávám s vcelku pozitivní referencí... možná by stálo za to vypustit ty úvozovky v názvu.