1

Téma: Krkonošská 70

Ahoj!
Jedete někdo tento víkend na K70? Čím budete mazat?

2

Re: Krkonošská 70

Zatim tam mám Swix modrý LF... a asi to tak nechám.

3

Shanim odvoz na K70 v sobotu z Liberce (pokud mozno). Jakub, telefon 724109904

4

Ahoj, hraju si myslenkou letos jed. Jediné co nevim tak neznám profil ze Špindlu nahoru, dá jse to srovnat např. S vyjezdem na Černou horu z Janek nebo horší? Jezdim to z druhé strany od Janek nahoru apak po magostrale smer Špindl, ale tam sem to nikdy nedojel, otacel jsem to nakonci 10ky. Tak mam trošku bobky abych to dal a někde neumrel :-) , mam letos najeto jen cca600km.

5

to dáš ... druhá půlka je pouze z kopce

6

letos jed... Vojto, chystas se otravit?

Jejich pětadevadesátiletý stařešina vyrazil na pětadvacet mil dlouhou túru přes hory. A víš, proč to dokázal?
Protože mu nikdo neřekl, že to nezvládne. Žiješ podle vlastních očekávání, člověče...

www.bsorabbit.eu

7

:-) ,  jsme se nasmali. Kolik km je to cca (ten první kopec). Nemáte někdo info jestli tam i mažou? Chtěl bych jednou namazany lyže něčím lepším nez LFkem a co to tak stojí cca?

8

Zdar,
stoupání ze Špindlu není tak hrozný, uprostřed je dokonce rovinka, a ani první půlka(vyjma začátku po sjezdovce) není žádnej hroznej kopec. Že je druhá půlka sedmdesátky z kopce, je jenom iluze. Kopeček na Pardubický boudy, na cca 30-35km je docela nechutnej a táhlej, a nejhorší to je cestou zpět nahoru na Klínovky -  máš za sebou 50km a ten kopeček utahuje a utahuje, až končí sice krátkým, zato dost ostrým padákem. Jakmile se tam vyškrábeš, tak už to je ale ok.
Jináč: nemám s tím žádnou zkušenost, ale já bych si v těch stánkovejch servisech lyže mazat nenechal, to radši to LFko z domu..... ale jak říkám, je to možná jen předsudek....

9

Jo kopecek od Krauzovek na Pardubky je slušnej masakr :-) (v letě to chodim behat a proklinam se potom), ale ten se na 50ce naštěstí nejede, ta by měla koncit u pražský. Tak to pojedu když nebude enormě hnusný počasí a nezměkne to na kaši. Ve čtvrtek a sobotu to bylo ideální. Tak to snad vydrží,  neznáte někdo předpověď?

10

Ahoj, tak jsem to já blbec jel, sice počasí ideální trať si myslím že lepší být nemohla až na ten konec to byl docela výsměch, jinak zážitek krásnej. Po rovině to snad bylo asi 10km které znám. Jinak nahoru dolu. Jen nechápu borce který si u toho ješte povídají:-) . Holt trénovat, trénovat a trénovat.  Jinak jsem si nechal maznout lyže od kluků u Swixu nějaký HFko a pecka, udělal mi i ruční strukturu. Tak dobrý lyže jsem nikdy neměl,  nevěřil bych jaký je rozdil LFko a HFko . Tak ahoj.