1

Téma: oblečení Atex

Zdravím!
Máte prosím někdo zkušenosti s oblečením zn. Atex? Zejména řeším věci na běžky, ale klidně i na kolo, běhání. Zajímala by mne hlavně kvalita použitých materiálů a kvalita zpracování v porovnání s např. oblečením Craft, Swix, BD...
A dále jaké máte zkušenosti s jejich zhotovením týmového potisku oblečení.
Předem díky za Vaše postřehy!

2

Re: oblečení Atex

Trepifajxl - to je fanda Atexu, zkus mu napsat mail

3

ále, jakej já jsem fanda Atexu... žádnej... jen dcera vozí týmové hardy Atex a když byla menší měla od Atexu hadry na kolo

obecně se mi u Atexu líbí, že je to značka, která nešije v Číně nebo jiné zádeli, jedná se o práci českých švadlen, poměrně kvalitní, materiály světové kvality, ale z takových dneš šije kde kdo, ceny srovnatelné třeba s Axonem, ale kvalita někde úplně jinde

cyklistickému oblečení jsme neměli co vytknout

oblečení na běžky - kalhoty od kombinézy se trochu třepí v exponovaných místech a nemají moc kvalitní švy, bunda, vesta a převlékací kalhoty bezchybné

a zakázková výroba za tu cenu...

na běhání používáme dlouhé i krátké komplety Skins, tam je kvalita zase někde jinde, ovšem i cena

Jejich pětadevadesátiletý stařešina vyrazil na pětadvacet mil dlouhou túru přes hory. A víš, proč to dokázal?
Protože mu nikdo neřekl, že to nezvládne. Žiješ podle vlastních očekávání, člověče...

www.bsorabbit.eu

4

tady skutečný fanoušek atexu  default/smile    no dobře, nejsem fanoušek,  v atexu pracuju....  s Trepifajxlem v podstatě  souhlasím, jen dodávám, že problém se švy u xcs kalhot jsme již vyřešili

5

no bať, však jsme spolu řešili míry atd., co je z XCS kompletu super výrobek to je vestička, ta nemá chybu

o vylepšení elasťáků rád slyším

Jejich pětadevadesátiletý stařešina vyrazil na pětadvacet mil dlouhou túru přes hory. A víš, proč to dokázal?
Protože mu nikdo neřekl, že to nezvládne. Žiješ podle vlastních očekávání, člověče...

www.bsorabbit.eu

6

Já chtěl loni zimní zateplovací kalhoty na míru a v prodejně v Brně Řečkovicích mě dámy slušně řečeno "vyfakovaly", že mám s mojí štíhlou a malou postavou smůlu, že jsem mimo základní šablonu nebo co říkaly. Takže jsem si koupil Salomon Wayfarer zimní a do Atexu už nepáchnu.

7

to já bych zase nepáchl do Salomon shopu, mám pocit, že si z nás soudruzi těmi cenami dělají prdel

šití samozřejmě všechen Salomon made in China...

hele s tím Atexem, já nejsem jejich placený propagátor, ale prost ěkdyž jsem od nich něco objednával, vždy to bylo tak, že jsem poslal míry a obdržel na tyto míry udělané oblečení

nebylo to tak, že jen neměli konfekční velikost na tebe, zakázkové šití ti nenabídli?

www.bsorabbit.eu

8

bohužel ne default/sad chtěl jsem zateplovací kalhoty na míru a bylo to tak, jak jsem popsal ... a naštěstí ty Salomony jsem sehnal za 1/2 ceny :-)

9

s tím atexem.. já jsem jejich placený propagátor... oblečení na míru děláme, nejsem si ale jist, co je myšleno těmi zateplovacími kalhotami, klasické oteplováky totiž nevyrábíme. což mohlo být to jadro problému. s kolegyněmi z prodejny jsem ted mluvil, nemají pocit,že by kdy někoho vyfakovali, nicméně pokud jste měl ten dojem, tak se vám tímto za atex omlouvám. O.Sova, jednatel ATEXu