1

Téma: Nové díry pro vázání

Je možné vyvrtat nové díry pro vázání? Pokud ano, o kolik by se to mělo posunout?

2

Re: Nové díry pro vázání

V Nyč-sportu v servisu mi udělali opravu svršku a mohl jsem navrtat díry do stejného místa jako původně. Posunovat pozici není dobré.

3

Když měníš vázání mezi SMS a NNN, tak nemůžeš mít díry na stejném místě - předpokládám, že to je kámen úrazu.

4

Pokud měníš vázání za jiný typ, nezbývá, než převrtat... V tom případě stačí použít montážní šablonu, která je u vázání .-) Jiná věc je vytržené vázání - zde je více variant - dá se použít frézka + speciální hmoždinky, vylepit epoxidem a nově navrtat, v krajním případě přijde na řadu přelaminování.... Z.

Redaktor časopisu o lyžích a lyžování SKI Magazín a jeho internetové verze SKImagazin.cz

5

ahojte, vyuzijem uz existujuce vlakno, dufam, ze to nebude vadit

chcela by som sa poradit - kupovala som si prve bezky, spolu s botou a viazanim. v obchode zial namontovali nespravne viazanie
poziadali ma, aby som prišla, s tym, ze ho vymenia
trochu sa obavam, ze ked budu prevrtavat diery, oslabi to bezky
do telefonu mi tvrdili, ze to zatmelia a bude to v poriadku

vôbec sa v tom nevyznam, tak sa chcem spytat, ci je to tak, a naozaj to prevrtanie nebude prekazat (co ak v buducnosti budem chciet viazanie vymenit?) alebo mam trvat na vymene lyzi

dakujem