26

Re: Jiz.50

Bosu promiň, nic ve zlém, nic osobního, ale prostě kecáš! Nehodlám zde obhajovat Raul, je mi to celkem fuk, ale protože vím, že tohle dělá každý, trochu jsem si tvou informaci ověřil, zde například obchodní podmínky registreace PIM, mám pokračovat?

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dává každý registrovaný spol. Prague International Marathon, spol. s r.o. (IČ: 63673738) souhlas se zpracováním a využitím údajů o své osobě pro účely realizace soutěže a pro marketingové účely pořadatele, a to včetně e-mailové a poštovní adresy a/nebo telefonního čísla uvedeného v registračním formuláři, a obrazového a video materiálu pořízeného během akce, na kterém se může účastník závodu objevit, po dobu deseti let od udělení souhlasu v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. (zákon o ochraně osobních údajů) v platném znění. Účastník zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby údaje o jeho osobě byly v plném rozsahu a k účelům výše uvedeným dále zpracovány a využity partnery Prague International Marathon. Údaje jsou účastníkem soutěže poskytovány dobrovolně a svůj souhlas s jejich zpracováním může kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla pořadatele.

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

27

Trepifajxl napsal:

Bosu promiň, nic ve zlém, nic osobního, ale prostě kecáš! Nehodlám zde obhajovat Raul, je mi to celkem fuk, ale protože vím, že tohle dělá každý, trochu jsem si tvou informaci ověřil, zde například obchodní podmínky registreace PIM, mám pokračovat?

Vyplněním a odesláním registračního formuláře dává každý registrovaný spol. Prague International Marathon, spol. s r.o. (IČ: 63673738) souhlas se zpracováním a využitím údajů o své osobě pro účely realizace soutěže a pro marketingové účely pořadatele, a to včetně e-mailové a poštovní adresy a/nebo telefonního čísla uvedeného v registračním formuláři, a obrazového a video materiálu pořízeného během akce, na kterém se může účastník závodu objevit, po dobu deseti let od udělení souhlasu v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. (zákon o ochraně osobních údajů) v platném znění. Účastník zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby údaje o jeho osobě byly v plném rozsahu a k účelům výše uvedeným dále zpracovány a využity partnery Prague International Marathon. Údaje jsou účastníkem soutěže poskytovány dobrovolně a svůj souhlas s jejich zpracováním může kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla pořadatele.

OK, tak tu beru zpět ... moje chyba

28

Trepifajxl napsal:

To co cituješ je nějaká stará verze, např. z roku 2014. V aktuálním znění PIM těch 10 let skutečně nemá.

29

Letos jsem Jiz50 (opět) nejel a dost možná to tak zůstane navěky. Po navnadění povedeným ročníkem 2013 a zklamání ze zrušeného ročníku 2014 (byl jsem přihlášen a tratil jsem) jsem už byl zdrženlivější a poslední dva ročníky (v neideálních podmínkách) nechal plavat. Letos to však opět vypadalo nadějněji. Změnu termínu jsem přivítal jako rozumný a přínosný krok a znovu si pohrával s myšlenkou na účast. Nicméně nakonec stejně převážily permanentně platné protiargumenty.

Je to těžké, můj vztah k Jiz50 je takový schizofrenní.  Na jednu stranu mě dráždí a láká, alespoň jednou si ji vyzkoušet, zakusit atmosféru slavného závodu. Rád bych si zazávodil v „domácích“ podmínkách (v Jizerkách poslední roky nejčastěji lyžuju) po dobře známých tratích. Porovnal se se známýma co to běželi/běží apod. Na druhou stranu mě současná podoba Jiz50 vysloveně odpuzuje, na můj vkus přílišný komerční cirkus (podobně jako letní masové městské běhy, které též bojkotuju). Největší závod na běžkách s sebou přirozeně přináší i největší komplikace a stres pro mou osobu. Menší klidnější akce s (výrazně) menší účastí mi tak sedí lépe. Když pominu logistiku a zázemí, jako kritický vnímám v Jizerkách start (úzký výjezd z Bedřichovského stadionu). Obzvláště to platí pro skate závod (osobně otestováno jednou na Night light). Proti tomu jsou široké pláně za Božím Darem a za Kvildou (ve spojení s několikanásobně menším počtem závodníků) úplnou pohodou. 

Veliké negativum je pro mě výše startovného a cenová politika vůbec. Už základní startovné je předražené, navíc se z nejrůznějších důvodů odmítám registrovat půl roku předem a na poslední chvíli (jak mám ve zvyku) už je pro mě cena vysloveně neakceptovatelná. To si raději za ty peníze zajedu několik menších pohodovějších závodů. Kdyby aspoň startovné na poloviční trati bylo poloviční, ale ono je skoro stejné. Přitom většina vymožeností, co účastník za ty peníze dostane, pro mě není zajímavá, naproti tomu často váznou celkem zásadní věci (viz. svědectví ohledně organizačních potíží, kvalitě tratí apod.).

Pokud píšu o svojí potenciální účastni na Jiz50, mám na mysli poloviční závod, případně skate. Hlavní závod bych zřejmě tak jako tak nikdy nejel. Na můj vkus moc dlouhé, preferuju kratší závody. Že 50 km na běžkách ujedu dobře vím (prakticky ověřeno), extra motivace v podobě závodní atmosféry netřeba. Nicméně silně pochybuju, že bych to dal v závodním tempu a solidním čase, tolik zas natrénováno nemám. Než se tam nějak plácat (a ještě za to hodně platit), radši se zdržím. Párkrát jsme si s kamarády zajeli trať Jiz50 jako výlet na pohodu a letos to snad také ještě stihnem.

Tak nějak se smiřuju s tím, že mi závodění v Jizerkách zřejmě není souzené. Emoce sice pracují, když čtu reporty z Jizerské, vidím ji v TV apod., tak mě trochu žere, že u toho nejsem, nicméně hlavní slovo má rozum velící ke zdrženlivosti. Však jsem spokojeně závodil a závodím jinde (v podmínkách co mi lépe vyhovují), nemusím za každou cenu zkusit vše. Kdoví co bude za pár let. Pravděpodobně se dříve či později závodění nabažím, budu dál jezdit na běžkách pouze pro kondici a pohodu a nějaké závodní vzrušení mi bude ukradené.

30

bosu: kdepak! je to z jejich LETOSNIHO webu! rozbehni si registraci na nejaky zavod PIM a na konci registrace te to nepusti dal, dokud nekliknes na souhlas s citovanou klauzuli

31

Trepifajxl napsal:

bosu: kdepak! je to z jejich LETOSNIHO webu! rozbehni si registraci na nejaky zavod PIM a na konci registrace te to nepusti dal, dokud nekliknes na souhlas s citovanou klauzuli

Není to tak, jak píšeš. Já jsem Na stránkách PIMu není o udělení svolení se zpracováním osobních údajů na dobu 10 let ani ň. Je tam tento souhlas:

"Vyplněním a odesláním registračního formuláře dává každý účastník závodu pořádaného společností Prague International Marathon, spol. s r.o., IČ: 63673738 (nebo ve spolupráci s Tempo Team Prague, s. r. o., IČ: 25107615), dále též jen jako „Pořadatel“, souhlas se zpracováním a využitím údajů o svých osobních údajů pro účely organizace a realizace závodu, včetně evidence výsledků závodu, dále a pro marketingové účely pořadatele, a to včetně e-mailové a poštovní adresy a/nebo telefonního čísla uvedeného v registračním formuláři. Součástí tohoto souhlasu je též souhlas s ukládáním osobních údajů účastníka na nosiče dat, vyhledávání v nich, předávání třetím osobám a další nakládání s nimi v souladu se zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastník závodu souhlasí, aby jeho osobní údaje byly Pořadatelem použity i pro statistické a marketingové a obchodní účely Pořadatele, tak jeho obchodních partnerů." Následuje text o

Napsal jsem, že podobné akce, nemají buď těch 10 let nebo ty marketingové a obchodní účely. A tak to je. Takže sem klidně piš, že kecám, ale v tomto případě to tak není.

32

ale je tam, je, jenže to bys musel prostě jen být ochotný uznat chybu

ale abych tu planou debatu již ukončil jasným stanoviskem, obecně platným a neodkecatelným, posílám link do registrace na závody PIM, zde tě to dál nepustí, dokud neodklikneš souhlas (odtamtud i má původní citace, aktuální letošní ročník PIM)

takže jak to odkecáš teď, he???

https://www.runczech.com/srv/www/qf/cs/ … log/editor

33 Naposledy upravil: bosu (21. 2. 17 19:09)

Ty brďo. Link, který přikládáš mě nikam nevede, respektive na můj profil na RunCzech, takže nevím, co se tím prokazuje. Možná to, že existuji :-) Text, který jsem kopíroval výše je z letošní registrance na PIM akce (Vary, Hradec, Ústí, Grand Prix). Tam 10 let není. Do uzavřených registrací se nedostanu, ale když jsem to v létě řešil s JI50, tak jsem si to kontroloval.

Těch 10 let jsem našel na juniorských závodech, ale to mi přijde mimo diskuzi.

Projel jsem znovu registrace Stopy pro život i některé mezinárodní akce, 10 let tam není.

Nemám problém chybu uznat, ale zase se mi ji nechce uznávat, pokud není. Není náhodou chyba někde jinde?

34

hele, asi máš na těch stránkách registraci, kterou máš v cache počítače, ten link je do registrace nového závodníka a tam je ta klauzule, kterou jsem citoval

ja PIM neběhám ,ačkoli od jara do podzimu závodím v běhu každý víkend, právě pro ten názor, který máš i ty

vážně memám důvod s tebou nesouhlasit za každou cenu a ještě si pro to něco vymýšlet

hodím ti do mailu printscreen jak vypadá stránka z toho linku pro nově registrované