1

Téma: Použití samolepících suchých zipů jako skin pásů

Nedávno jsem pořizoval nalepovací suché zipy pro upevnění kamery na přilbu a překvapila mě pevnost lepidla. Napadlo mě zda by nešlo použít pásek také jako skin na odrazovou komoru. Otázka je jakou to může mít životnost a jestli to není potřeba navoskovat nebo jinak mazat.

2 Naposledy upravil: Láďa (14. 12. 17 16:53)

Re: Použití samolepících suchých zipů jako skin pásů

Nevím, zda-li si neděláš dotazem legraci, ale mrkni se na tohle, ať nevymýšlíš znovu kolo:

http://www.rex.fi/en/gripwax/tapegrip

3

Láďa napsal:

Nevím, zda-li si neděláš dotazem legraci, ale mrkni se na tohle, ať nevymýšlíš znovu kolo:

http://www.rex.fi/en/gripwax/tapegrip

pásku znám používal jsem tu od swixu a funguje dobře jen v mrazech. Legraci si nedělám v so se chystám zipy vyzkoušet, jen zatím nevím kterou stranu použít a jak dlouhou zonu nalepit. Taky si nejsem jisty jak je pripadně odstranit ze skluznice.

4

RG napsal:

Nedávno jsem pořizoval nalepovací suché zipy pro upevnění kamery na přilbu a překvapila mě pevnost lepidla. Napadlo mě zda by nešlo použít pásek také jako skin na odrazovou komoru. Otázka je jakou to může mít životnost a jestli to není potřeba navoskovat nebo jinak mazat.

A nebude ti ten suchac drhnout? Neni to moc vysoke? Ten skin bejva tenouckej.

5

plzakj napsal:
RG napsal:

A nebude ti ten suchac drhnout? Neni to moc vysoke? Ten skin bejva tenouckej.

To právě potrebuju ověřit, na některých tulenich pasech na skialp lyžích jsou také delší vlasy ale po navoskovani je skluz slušný. zkusim a napíšu jak to dopadlo, možná je to ptakovina, ale někdy se to treba hodí. Na trvale používání s tim nepočítám. default/smile

6

proboha!

není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

7

Tak přiznávám, že to je hloupost. Ani jsem to nezkoušel , je zřejmé že páska se zabalí sněhem okamžitě.  Max by mohli fungovat pásky s mohérem