276

Re: Jizerky - aktuální stav tratí

Tak pomalé to včera bylo, problém byl, že to po úpravě v noci nepřimrzlo a v horních partiích pak hlavně sněžení za plusových teplot, to je vždycky špatné. Jel jsem po ránu klasickou Jiz50 + studené údolí, plusové lyže s tvrdším LF (naivně jsem myslel, že to po noci bude zmrzlé podobně jako ve čtvrtek) a výrazně špatné bylo jen okolí Čihadel, Kasírenská a Knížecí, ale celkově to určitě nebyly nejhorší letošní podmínky (třeba minulou sobotu to bylo celkově o něco pomalejší). Předpokládám, že i okolí Protrženky mohla být pruda, tam chybí tvrdší podklad.

277

Hlavne okolo protrzenky :-)) ale uz od rozmezi to zaclo .. pak prave to kolo rovnou dolu -> protrzenka az zas na silnici smerujici nahoru ke Knajpe kde to uz bylo aspon nejak rozjezdeny od lidi .. lehce snezilo s destem .. taky jsem prave myslel jak to poleti z i formaci od ctvrtka a patku

278

Ty "kalhoty" okolo Protrženky jsou letos na skate špatný snad pořád, aspoň já jsem tam na pevný podklad nenarazil ani jednou. Buď tam jezdí lehčí rolba nebo je to tou menší frekvencí úprav proti páteřním úsekům. Podobný je to i okolo Předělu (možná o trochu lepší) - tam to bylo špatný i ve čtvrtek, kdy páteřní trasy jely krásně, rozdíl v průměrném tempu víc než 30" na kilometr.

279

Presne tak ... a kalhoty je super prirovnani to me nenapadlo :-))  i kdyz clovek tu mapu videl nekolikrat :-)

280

Myslíte že je nějaká šance na tento víkend na sníh v Bedřichově ? Nebo jinde v Čechách?

281

Kos napsal:

Myslíte že je nějaká šance na tento víkend na sníh v Bedřichově ? Nebo jinde v Čechách?

Bedrichov 100% ne ..   predpoved nevypada dalsi tyden dobre :-( a jestli max rozhrnou stadak ,kdyz treba bude porad mrznout ..a snad by se to mohlo prodluzovat jak cca 3roky zpet k buku to kolecko .. kez by aspon ..